AUTOMATICKÝ KOTEL NA PELETY DC 18 S S ÚPRAVOU PRO HOŘÁK, PALIVO KUSOVÉ DŘEVO

NovinkaDoporučujeme

Máte přístup ke kusovému dřevu, ale nemáte kde instalovat akumulační nádobu, chcete stále topit ručně ale chcete využít dotace ? Právě pro Vás je vyroben speciální produkt pro dotaci od firma Atmos-Jaroslav Cankář a syn z Bělé pod Bezdězem. Kotle Atmos jsou jedny z nejpropraco­vanějších v topení dřevem, kotle vyvinuty v roce 1940 a na obdobném principu fungují až doposud. Účinnost až 91,5 % díky sekundárnímu spalování plynu vznikajících při hoření dřeva či uhlí, velice ekologický provoz.
Vysoká životnost zaručená kovářskými zkušenostmi rodiny Cankařů, dostupnost náhradních dílů do druhého dne. Absolutní absence elektroniky, činí tento kotel téměř bezúdržbový!

Detailní popis

Kód:
Výrobce: Atmos
Typ: AUTOMATICKÝ KOTEL NA PELETY DC 18 S S ÚPRAVOU PRO HOŘÁK, PALIVO KUSOVÉ DŘEVO
Dostupnost: Skladem v externím skladu
 
81 912,–včetně DPH 21 %
+ -
Potřebujete poradit?

Kotel je registrován jako automatický kotel s úpravou pro hořák, kupujete tedy automatický kotel na pelety, bez nutnosti instalace akumulační nádoby.
Jednoduchým povolením dvou šroubů demontujete hořák na pelety, vložíte kryt hořáku a topíte ručně kusovým dřevem.
Regulovaný výkon při topení peletami je 4,5–24 Kw! Kotle jsou zkonstruovány tak, že těleso kotlů je vyrobeno jako svařenec z kvalitních ocelových plechů o tlouštce 8 až 3 mm!

Sestava automatického kotle obsahuje:

Zplyňovací kotel s úpravou pro hořák na pelety o výkonu 20.Kw

Hořák na pelety Atmos A25 s regulovaným výkonem 4,5–24.Kw s automatickým zapalováním a automatickým vyhasnutím.

Šnekový dopravník DA 2000 o délce 2 metry a průměru 75 mm (převodovka 25W)

Nádrž na pelety o objemu 250 litrů

Sestava kotle je plnohodnotným automatickým kotlem a není potřeba instalovat akumulační nádobu, po vyjmutí hořáku z vrchních dvířek kotle, získáte zplyňovací kotel s ručním přikládáním na kusové dřevo.

rozsah výkonu 6–20 kW
kotlíková dotace ano (nutno oveřit v dotačním seznamu výrobků SFŽP)
palivo dřevěné pelety, kusové dřevo
emisní třída 5Potřebujete poradit? Kontaktujte nás.

„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.